Serdecznie zapraszamy na kolejne imprezy organizowane w ramach Festiwalu Doliny Karpia 2010 oraz inne wydarzenia, w których będzie uczestniczyło Stowarzyszenie Dolina Karpia.

Już w niedzielę 29 sierpnia 2010 r. tradycyjne obrzędy dożynkowe można będzie zobaczyć na Stadionie LKS „Orzeł” w Ryczowie. Nie zabraknie tam ciekawych konkursów o Dolinie Karpia i degustacji potraw regionalnych. Chcących obejrzeć pokazy średniowiecznych sztuk walki zapraszamy z kolei 4 września 2010 r. na Karpiowe miasteczko organizowane na Placu przy boisku sportowym w Tomicach. Oprócz degustacji karpia wędzonego spędzimy czas wśród baniek mydlanych oraz tworząc karpiowe malowanki.

Podróżujących w okolicach Krakowa podczas najbliższego weekendu (28-29 sierpnia 2010 r.) zapraszamy na Małopolski Festiwal Smaku, w którym Stowarzyszenie Dolina Karpia weźmie udział. Stowarzyszenie otrzymało zaproszenie jako laureat tegoż Festiwalu z poprzedniego roku. Jak i w 2009 r., tak i tym razem impreza odbędzie się na Placu Wolnica w Krakowie w godzinach 10:00-18:00. Pojawi się tam wielu wystawców ze smakowitymi wyrobami – oczywiście nie zabraknie naszego tradycyjnego karpia wędzonego.

Stoisko Stowarzyszenia Dolina Karpia stanie również podczas Dożynek międzynarodowych- Brzeźnica 2010, na które przedstawiciele Stowarzyszenia zostali zaproszeni przez Wójta Gminy Brzeźnica – Bogusława Antosa oraz Starostę Gminy Divina – Emila Molko.
Jak Państwo widzicie – atrakcji nie zabraknie. Poza nimi można będzie zdobyć najnowsze informacje na temat działalności Stowarzyszenia oraz realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju. Przedstawiciele Stowarzyszenia będą informować przede wszystkim o możliwości pozyskania pomocy finansowej z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, oś 4 Leader. Każdy z zainteresowanych otrzyma komplet materiałów promocyjnych i informacyjnych.
Zapraszamy.