Wybierz Logo Powiatu !!

 

Logo Powiatu. Teraz wybierz Ty!

Aż 125 prac wpłynęło na konkurs na logotyp Powiatu Oświęcimskiego. Wśród propozycji znalazły się projekty mieszkańców naszego regionu oraz osób z całego kraju. Teraz za pomocą strony internetowej www.powiat.oswiecim.pl mieszkańcy Powiatu Oświęcimskiego sami wybiorą cztery najlepsze projekty. Zapraszamy do głosowania. Czekają nagrody.

Na naszej stronie prezentujemy Państwu 101 prac, które spełniły zasady regulaminu i tym samym znalazły się w gronie projektów, z których zostanie wybrane logo Powiatu.

– Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak duże zainteresowanie konkursem – mówi starosta Józef Krawczyk. – Liczymy również, że mieszkańcy pomogą nam w wyborze tego jedynego loga poprzez głosowanie na naszej stronie internetowej – dodaje starosta oświęcimski.

W związku z dużym zainteresowaniem konkursem wybór logotypu promującego Powiat Oświęcimski nie będzie łatwy. Dlatego internauci mają czas do 30 kwietnia, by pomóc komisji konkursowej wybrać ostateczny projekt logotypu. Wystarczy wejść na stronę internetową: www.powiat.oswiecim.pl i oddać głos na wybrane logo.

– Do 10 maja jury konkursowe wybierze projekt logotypu, który wpłynie na większą rozpoznawalność naszego powiatu w regionie i kraju – przypomina starosta oświęcimski.

Dodajmy, że autor zaakceptowanej przez Zarząd Powiatu w Oświęcimiu pracy otrzyma nagrodę finansową w wysokości 4 tys. zł. Ponadto wśród uczestników głosowania internetowego zostanie wylosowanych 5 nagród rzeczowych w wysokości do 100 złotych.

(NL)