Dwa lata temu Dawid doznał bardzo poważnych obrażeń głowy podczas wypadku motocyklowego. Jego stan się poprawia, lecz koszty rehabilitacji są bardzo duże. Serwis informacyjny wdoliniekarpia24.pl wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Zatorze postanowił pomóc 21. – letniemu mieszkańcowi Doliny Karpia. W dniu 26 sierpnia 2012 roku na zatorskiej scenie w Rynku, specjalnie dla Dawida zagrają dwie gwiazdy: Radio Propaganda oraz Teddy Jr. Już dziś zapraszamy na koncert charytatywny „Z potrzeby serca”…!

Regionalny Ośrodek Kultury w Zatorze wspólnie z regionalnym serwisem informacyjnym: wdoliniekarpia24.pl zaprasza wszystkich chętnych, nie tylko mieszkańców Doliny Karpia, nie niezwykłe wydarzenie do Zatora, które odbędzie się w ostatnia niedzielę sierpnia.

Tego dnia, na zatorskiej scenie w Rynku stolicy Doliny Karpia, specjalnie dla jednego z mieszkańców naszego regionu – Dawida – zagrają charytatywnie dwie gwiazdy muzyczne: zespół Radio Propaganda z Andrychowa oraz Teddy Jr. – uczestnicy programu Must Be The Music, z Wadowiczaninem w składzie.

To niesamowite, kiedy jedni mieszkańcy regionu solidaryzują się z innymi – potrzebującymi… Czy i Ty, wzorem członków zespołów, zechcesz pomóc Dawidowi…? Naprawdę możesz to uczynić!…

Już o godzinie 15.00 w dniu 26 sierpnia na Rynku w Zatorze rozpocznie się impreza pod nazwą: ART MOST 2012, w czasie której będzie już prowadzona zbiórka pieniędzy na rehabilitację Dawida. Można będzie też nabywać już losy w loterii fantowej – do wygrania są cenne nagrody. Od godziny 18.00 scenę zatorską zdominują nasze gwiazdy muzyczne. Te dwa niezwykłe koncerty charytatywne będą jednocześnie okazją do muzycznego pożegnania wakacji. Tego dnia nie zabraknie także wielu innych atrakcji!…

Nie bądźmy obojętni na potrzeby innych ludzi. Przyjdź – pomóż Dawidowi!…

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

Podajemy również numer konta, na które można przekazać swoją darowiznę:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą”

ul. Łomiańska 5; 01-685 Warszawa

numer konta: 61 1060 0076 0000 3310 0018 2660

tytuł wpłaty: 18272 Tomaszek Dawid – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia