W ramach projektu MARR S.A. oferuje udział w cyklu szkoleń, które pozwolą zwiększyć konkurencyjność firmy.

 

Szkolenia skierowane są do właścicieli i pracowników mikro i małych przedsiębiorstw posiadających siedzibę, oddział, filię lub inną jednostkę organizacyjną na terenie województwa małopolskiego bez względu na poziom posiadanej wiedzy związanej z innowacjami.

 

W trakcie szkoleń wykorzystywane są autorskie gry symulacyjne. Zastosowana w grach różnorodność ról sprawi, że uczestnicy będą wcielać się zarówno w role właścicieli, osób zarządzających mikro lub małą firmą, jak również członków zespołu projektowego lub konsultantów zewnętrznych. Zastosowane narzędzie dostarczy uczestnikom pełny zakres doświadczeń związany z planowaniem i wdrażaniem innowacji w firmach.

 

Szkolenia są bezpłatne, prowadzone przez profesjonalnych trenerów.

 

Tematyka szkoleń dotyczy:

  1. zasad i metod wprowadzania na  rynek nowych produktów,

  2. metod organizacji przedsiębiorstw,

  3. nowych trendów w marketingu,  nowatorskie techniki produkcji i dystrybucji, 

  4. możliwości rozszerzenia działalności na rynki zagraniczne (eksport),

  5. radzenia sobie ze stresem i konfliktem w pracy,

  6. nabycia umiejętności przywódczych.

 

Szkolenia obejmują zagadnienia z zakresu innowacji technologicznych, organizacyjnych, procesowych i marketingowych dopasowanych do specyficznych potrzeb sektora mikro i małych przedsiębiorstw.

 

Szkolenia odbywać się będą na terenie Małopolski. Poprowadzą je doświadczeni trenerzy i eksperci z poszczególnych dziedzin. Udział w projekcie zakończony będzie otrzymaniem CERTYFIKATU potwierdzającego posiadaną wiedzę z zakresu innowacji.

Rekrutacja do projektu już trwa!

 

Szczegóły projektu oraz rejestracja na bezpłatny cykl szkoleń znajduje się na stronie www.marr.pl/ekspertinnowacji.html

 

Cykl szkoleń i warsztatów realizowany jest w ramach projektu „Ekspert ds. innowacji” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społeczneg

 

Kliknij na plakat, aby go pobrać (PDF):