W dniu 18.03.2016 r. odbył się piąty etap VI POWIATOWEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO „NASZE LEKTURY”. Tematem etapu była lektura „Małgosia contra Małgosia” Ewy Nowackiej.

Do konkursu przystąpiło 75 uczniów ze wszystkich szkół naszego powiatu. Naszą szkołę reprezentowały: COSTAZZA NICOLA kl. IIIb , CZARNA INEZ kl. Va, GODEK KAROLINA kl. Va, MADEJA JULIA kl. Va, MAKUCH JULIA kl. Va, NALEPKA NATALIA kl. IIIb, NIEDZIAŁ JULIA kl. Va, PŁONKA ZUZANNA kl. Va oraz WYSOGLĄD EMILIA kl. IIIb. Uczestnicy odpowiadali na pytania testu.  Z naszej szkoły najlepszą znawczynią perypetii tytułowej bohaterki okazała się Emilia Wysogląd, która zdobyła 28 pkt. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do udziału w kolejnym etapie, w którym do przeczytania jest książa pt.  „Pierścień i Róża” W.M. Tackeray.

Opiekun B. Mirta-Łabaj