Urząd Skarbowy w Oświęcimiu informuje, że wystawione w miesiącu marcu paragony fiskalne, które mają wziąć udział w Narodowej Loterii Paragonowej można rejestrować w systemie tylko do końca marca.

Od 1 stycznia 2017r. do 31 marca 2017r. branżą premiowaną w Narodowej Loterii Paragonowej jest sprzedaż detaliczna paliw płynnych do pojazdów silnikowych. Do końca marca zbieraj paragony fiskalne za paliwo kupione na stacjach benzynowych oraz rejestruj je na stronie loterii. Dzięki temu będziesz mieć szansę na wygranie nagrody specjalnej, czyli samochodu marki Opel Insignia wraz z rocznym ubezpieczeniem OC/AC. Losowanie odbędzie się 18 kwietnia 2017r.
Oczywiście tradycyjnie, co miesiąc, spośród wszystkich pozostałych paragonów, będą losowane samochody Opel Astra.
Aby wziąć udział w loterii, wystarczy mieć ukończone 18 lat i paragon fiskalny na minimum 10 zł oraz zarejestrować go na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl
Do loterii przyjmowane są tylko paragony fiskalne. Można zgłosić ich dowolną liczbę, przy czym jeden paragon można zgłosić tylko raz w loterii, niezależnie od kwoty zakupu. Zgodnie z zasadami loterii raz w miesiącu będzie można wylosować Opla Astrę, a raz na kwartał – Opla Insignię. Ponadto można wygrać nowoczesne laptopy Lenovo Thinkpad oraz iPad-y Air 2.
Najbliższe losowanie odbędzie się 31 marca 2017r.
Wszystkie informacje o Loterii dostępne są na stronie: www.loteriaparagonowa.gov.pl